املای کلمات پُرکاربرد

املای کلمات پُرکاربرد

آیا درست نوشتن املای کلمات، کابوسی است که هر بار برای نوشتن یک متن (گزارش کار مدرسه، نامه اداری، پایان نامه، …) برایتان تکرار می شود؟
آیا وسط نوشتن یک نامه اداری مهم یا صورت جلسه یا وقتی پای تخته هستید و همه حواسشان به شما است، شک می کنید که انتساب، انتصاب یا انتثاب؟
یا شاید بین انتخاب درست از مجموعه توجیه، توجیح، ترجیه یا ترجیح باید چند دقیقه فکر کنید؟

یا هیچ کدام، شاید همیشه املا را دوست داشته اید و علاقمندید اطلاعات خودت را در جمع دوستان و فامیل به چالش کشانده و به بقیه نشان دهید که چقدر در املا قوی هستید؟

این اپلیکیشن اندروید، یک بازی رایگان، چهار گزینه‌ای، جذاب و ساده بوده و تلاش دارد اطلاعات شما را در خصوص املای کلمات پرکاربرد بسنجد. مجموعه‌ای از ۱۹۶ کلمه با املای دشوار (چندین روش نوشتن با معناهای گوناگون)، در این بازی گنجانده شده‌است.

منوی اصلی بازی شامل دو گزینه بازی و تمرین است. در بخش تمرین، املای ۳۰ کلمه کاربردی (برای تمرین دوگزینه‌ای) به رایگان قرار داده شده‌است و در صورت تمایل، می‌توانید با استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای، پنج گروه دیگر به همراه امکان جستجوی نامحدود در املای کلمات را نیز خریداری کرده و پیش از ورود به بازی تمرین کنید.
بازی شامل ۱۴ مرحله و هر مرحله شامل ۱۴ کلمه است. بازی، با ۵ قلم طلایی شروع می‌شود و به ازای هر شش گزینه صحیح (معادل ۱۵۰ امتیاز: ۲۵ امتیاز به ازای هر گزینه)، یک قلم طلایی دیگر جایزه خواهید گرفت. از سوی دیگر، هر گزینه نادرست (۱۰ امتیاز منفی) یک قلم طلایی را خواهد سوزاند. در صورتی‌که در خلال بازی، در پاسخ به سوالی شک داشتید، می‌توانید با استفاده از منو جست و جوی آفلاین، یک قلم طلایی را، با شانس جست و جوی پاسخ معاوضه کرده و از صحت پاسخ خود مطمئن شوید.

هر مرحله گذرانده شده، ۳ قلم طلایی جایزه برای ورود به مرحله بعد به همراه دارد. به علاوه، با گذراندن هر مرحله، نوار قرمز رنگ مرحله بعد به رنگ سبز و لوگوی قفل به لوگوی یکی از حروف الفبا تغییر خواهد کرد.
هنگامی که فقط دو قلم طلایی برایتان باقی است، برنامه پیغامی برایتان ارسال خواهد کرد که در صورت تمایل و با کاهش یک قلم طلایی، به صفحه جستجو بروید. پیغام بعدی با اتمام قلم‌های طلایی ارسال خواهد شد؛ در این حالت و بدون قلم طلایی امکان ادامه بازی در مرحله جاری غیر فعال است (با تغییر نوار سبز رنگ مرحله به قرمز). هر چند امکان بازی در مراحلی که قبلاً گذرانده اید، همواره به صورت نامحدود وجود دارد و جواب های درست یا غلط تاثیری در افزایش یا کاهش قلم‌های طلایی شما نخواهند داشت.
به علاوه، هر زمان که قلم‌های طلایی شما به اتمام رسید یا هر زمان دیگر، می‌توانید با استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای، سی یا پنجاه قلم طلایی دیگر خریداری کرده و با اطمینان بیشتری بازی را ادامه دهید.

در پایان، گروه نرم افزاری پرکا امیدوار است این بازی لحظات خوبی را برای شما بوجود بیاورد.

typo_icon دریافت املای کلمات پُرکاربرد از بازار

دیدگاه خود را بیان کنید

avatar
  Subscribe  
به من اطلاع بده