بازی کلمات مشابه انگلیسی

بازی کلمات مشابه انگلیسی

 

این اپلیکیشن اندروید، یک بازی رایگان، دو گزینه‌ای، جذاب و ساده بوده و تلاش دارد اطلاعات شما را در خصوص کاربرد صحیح کلمات مشابه انگلیسی بسنجد. مجموعه‌ای از ۲۱۰ کلمه مشابه با معناهای گوناگون، در این بازی گنجانده شده‌است.

منوی اصلی بازی شامل دو گزینه بازی و تمرین است. در بخش تمرین، املای ۳۵ کلمه کاربردی برای تمرین دوگزینه‌ای به رایگان قرار داده شده‌است و در صورت تمایل، می‌توانید با استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای، پنج گروه دیگر به همراه امکان جستجوی نامحدود در معنای کلمات را نیز خریداری کرده و پیش از ورود به بازی تمرین کنید.

در مرحله تمرین، امکان نمایش صورت سئوالات (معنای کلمات) به صورت فارسی یا انگلیسی فراهم شده است.

بازی شامل ۱۵ مرحله و هر مرحله شامل ۱۴ کلمه است. بازی، با ۵ قلم پر زرین شروع می‌شود و به ازای هر شش گزینه صحیح (معادل ۱۵۰ امتیاز: ۲۵ امتیاز به ازای هر گزینه)، یک قلم پر زرین دیگر جایزه خواهید گرفت. از سوی دیگر، هر گزینه نادرست (۲۵ امتیاز منفی) یک قلم پر زرین را خواهد سوزاند. در صورتی‌که، در خلال بازی، در پاسخ به سوالی شک داشتید، می‌توانید با استفاده از منو جست و جوی آفلاین، یک قلم پر زرین را، با شانس جست و جوی پاسخ معاوضه کرده و از صحت پاسخ خود مطمئن شوید.

هر مرحله گذرانده شده، ۳ قلم پر زرین جایزه برای ورود به مرحله بعد به همراه دارد. به علاوه، با گذراندن هر مرحله، نوار قرمز رنگ مرحله بعد به رنگ سبز و لوگوی قفل به لوگوی یکی از حروف الفبا تغییر خواهد کرد (با اتمام بازی یک کلمه در صفحه مراحل بازی ظاهر خواهد شد).

هنگامی که فقط دو قلم پر زرین برایتان باقی است، برنامه پیغامی برایتان ارسال خواهد کرد که در صورت تمایل و با کاهش یک قلم پر زرین، به صفحه جستجو بروید. پیغام بعدی با اتمام قلم‌های پر ارسال خواهد شد؛ در این حالت و بدون قلم پر زرین امکان ادامه بازی در مرحله جاری غیر فعال است (با تغییر نوار سبز رنگ مرحله به قرمز). هر چند امکان بازی در مراحلی که قبلاً گذرانده اید، همواره به صورت نامحدود وجود دارد و جواب های درست یا غلط تاثیری در افزایش یا کاهش قلم‌های پر شما نخواهند داشت.

به علاوه، هر زمان که قلم‌های پر شما به اتمام رسید یا هر زمان دیگر، می‌توانید با استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای، سی یا پنجاه قلم پر زرین دیگر خریداری کرده و با اطمینان بیشتری بازی را ادامه دهید.

در پایان، گروه نرم افزاری پرکا امیدوار است این بازی لحظات خوبی را برای شما بوجود بیاورد.

confusing_icon دریافت English Confusing Words از بازار

دیدگاه خود را بیان کنید

avatar
  Subscribe  
به من اطلاع بده