شهریاد

شهریاد

تا به حال پیش آمده برای تشخیص استان هر کدام از شهرستان‌های بجنورد، بروجرد، بروجن، بیجار و بیرجند چند لحظه به فکر فرو بروید؟

یا وقتی استاد سر کلاس حاضر غایب می کند و پشت سر هم نام خانوادگی ناآشنا می شنوید، حدس بزنید که هر کدام به کدام منطقه تعلق دارند: سلماسی، کمیجانی، اهری، نهاوندی، فریدنی؟

یا شاید برای اطلاعات عمومی سفر و علاقه به ایرانگردی برایتان جالب باشد که بدانید هر شهرستان‌ متعلق به کدام استان ایران است…

این اپلیکیشن اندروید، یک بازی رایگان، چهار گزینه‌ای، جذاب و ساده بوده و تلاش دارد اطلاعات شما را در خصوص استان هر کدام از شهرستان‌های ایران بسنجد. مجموعه‌ای از ۴۲۰ شهرستان (به غیر از شهرستان‌های هم نام استان)، در این بازی گنجانده شده‌است.

بازی شامل ۳۰ مرحله و هر مرحله شامل نام ۱۴ شهرستان است، مراحل به نام استان‌ها نام گذاری شده اند (برای هماهنگی با ۳۰ مرحله بازی، استان‌های خراسان جنوبی و شمالی مشترکاً نام مرحله دهم را به خود اختصاص داده‌اند). بازی، با ۱۰ بلیت شروع می‌شود و به ازای هر چهار گزینه صحیح (معادل ۱۰۰ امتیاز: ۲۵ امتیاز به ازای هر گزینه)، یک بلیت دیگر جایزه خواهید گرفت. از سوی دیگر، هر گزینه نادرست (۱۰ امتیاز منفی) یک بلیت را خواهد سوزاند. در صورتی‌که، در خلال بازی، در پاسخ به سوالی شک داشتید، می‌توانید با استفاده از منو جست و جوی آفلاین، یک بلیت را، با شانس جست و جوی پاسخ معاوضه کرده و از صحت پاسخ خود مطمئن شوید.

هر مرحله گذرانده شده، ۵ بلیت جایزه برای ورود به مرحله بعد به همراه دارد. به علاوه، با گذراندن هر مرحله، نوار قرمز رنگ مرحله بعد به رنگ سبز و لوگوی قفل به لوگوی یکی از شهرستان‌ها تغییر خواهد کرد.

هنگامی که فقط دو بلیت برایتان باقی است، برنامه پیغامی برایتان ارسال خواهد کرد که در صورت تمایل و با کاهش یک بلیت، به صفحه جستجو بروید. پیغام بعدی با اتمام بلیت‌ها ارسال خواهد شد؛ در این حالت و بدون بلیت امکان ادامه بازی در مرحله جاری غیر فعال است (با تغییر نوار سبز رنگ مرحله به قرمز). هر چند امکان بازی در مراحلی که قبلاً گذرانده اید، همواره به صورت نامحدود وجود دارد و جواب های درست یا غلط تاثیری در افزایش یا کاهش بلیت‌های شما نخواهند داشت.

به علاوه، هر زمان که بلیت‌های شما به اتمام رسید یا هر زمان دیگر، می‌توانید با استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای، سی یا پنجاه بلیت دیگر خریداری کرده و با اطمینان بیشتری بازی را ادامه دهید.

در پایان، گروه نرم افزاری پرکا امیدوار است این بازی لحظات خوبی را برای شما بوجود بیاورد و با شهرستان‌های کشور عزیزمان ایران بیشتر آشنا شوید.

irancities دریافت از کافه بازار

دیدگاه خود را بیان کنید

avatar
  Subscribe  
به من اطلاع بده