لوگو لیگ

لوگو لیگ

“تا حالا پیش اومده بخواهی اسم تیم های فوتبال معروف را با یک نگاه به لوگو از راه دور بگی؟
شده وسط کل کل دوستانه وقتی روی صفحه تلویزیون فقط لوگوها معلوم هست، بگی بازی بین چه تیم هایی است یا دقیق تر بگی مثلاً کدومش آرسنال است، کدوم پاریس سن ژرمن؟
شده فکر کنی چطوری ممکنه آدم این همه لوگوی تیم های مختلف را از حفظ بدونه؟”

لوگولیگ یک اپلیکیشن ساده و جذابه برای آشنایی و حدس لوگوی تیم های فوتبال معروف اروپا و لیگ برزیل.

این بازی چهار گزینه ای ساده، شامل ۱۴ مرحله (هر کدام ۱۴ سئوال) است که در شروع هر مرحله ۵ کارت سبز به عنوان جایزه در اختیارتان قرار خواهد گرفت. هر گزینه درست ۲۵ امتیاز و هر ۱۰۰ امتیاز یک کارت سبز دیگر به همراه خواهد داشت. از طرفی با هر گزینه نادرست ۱۰ امتیاز کسر خواهد شد به همراه یک کارت سبز.

هنگامی که تنها دو کارت سبز برایتان باقی است، با دریافت یک کارت زرد، برنامه پیغامی مبنی بر پیشنهاد برای جستجو در دیتابیس به ارزش کسر یک کارت سبز را خواهد داد.

با اتمام کارت های سبز، و دریافت کارت قرمز، مرحله ای که در آن قرار دارید قفل خواهد شد و برای ادامه بازی با پرداخت مبلغی به دلخواه از طریق پرداخت درون برنامه ای می توانید ۳۰ یا ۵۰ کارت سبز دیگر خریداری کنید.

پیش از شروع، می توانید با پرداخت مبلغ اندکی از طریق پرداخت درون برنامه ای، با تمرین بین دو گزینه از تیم های هر کشور، اندک اندک با لوگوی تیم های معروف اروپایی و برزیل آشنا شده و یک مجموعه آفلاین بی نظیر از دیتابیس ۱۹۶ تیم فوتبال، برای جستجو در نام کشورها یا تیم ها همواره به همراه داشته باشید.

تیم تست گروه پرکا، مراحل مختلف این بازی را در دستگاه های مختلف تست نموده است، با این حال برای اطمینان از عملکرد آن، بازی، رایگان قرار داده شده است و تا زمانی که کارت سبز در اختیار داشته باشید، نیازی به پرداخت هیچ مبلغی نیست.

سئوالات در شروع هر مرحله به ترتیب تصادفی ایجاد می شوند، در نتیجه این حس به شما منتقل خواهد شد که هر بار یک بازی جدید در اختیار دارید، به علاوه هر مرحله طی شده بدون تاثیر در امتیاز یا تعداد کارت سبز، همواره در اختیار شماست و خود می تواند به عنوان یک تمرین مورد استفاده قرار گیرد.

گروه نرم افزاری پرکا منتظر نظرات شما برای بهبود لوگولیگ است.

logoleague_iconدریافت لوگولیگ از بازار

دیدگاه خود را بیان کنید

avatar
  Subscribe  
به من اطلاع بده